Co nás čeká v roce 2020?

David Valíček

Rok se s rokem sešel a Food Atelier se svými kurzy vaření oslavil již třetí narozeniny. V roce 2020 pro vás chystáme spoustu novinek. Hned na začátku března se můžete těšit na festival jídla Food Market v Dolní oblasti Vítkovic. A poté v dubnu slavnostně otevřeme nový Food Atelier Landek v Petřkovicích!

První březnový víkend (7. – 8. března) pro vás uspořádáme už třetí ročník Food Marketu. Na festivalu jídla v prostorách Food Atelieru v Ostravě se představí nejen sám David Valíček, ale i další lokální podniky jako streetfoodové bistro Eatmeat, Hospůdka u bobra, asijské speciality Mutant Fast Food, rodinná čokoládovna MoonChocolate nebo kafekrámek Čerstvý boby. Těšit se můžete na řadu zajímavých workshopů i pro rodiče s dětmi, program s moderátory rádia Helax, profesionální kuchaře v akci nebo degustaci vína. Více info zde .

Co je Food Atelier Landek?

Hlavní novinkou roku je otevření podniku Food Atelier Landek  v Petřkovicích. Součástí prostor nového ateliéru bude kromě školy vaření i privátní Lounge bar s terasou, kde si hosté pochutnají na vyhlášeném menu. V nabídce přibudou také snídaňové workshopy, během kterých si zájemci vyzkouší přípravu jídel po boku samotného šéfkuchaře Davida Valíčka. Pro ostatní je připravena speciální snídaně, kterou kuchař nachystá v živém přenosu na stole před nimi. Běžná věc jako snídaně se tak promění ve zcela netradiční zážitek.

Ani firemní teambuildingové akce nemusí být nuda. Food Atelier Landek bude mít otevřené dveře dokořán. Přijďte si společně uvařit něco dobrého k jídlu a dozvědět se zajímavosti z kuchyně. Nemusíte se ničeho obávat, celým večerem vás provedou vynikající a zkušení kuchaři.

Jsme velice rádi, že i v tomto roce pro vás připravujeme cateringy na míru. A to svatby, soukromé oslavy i firemní akce, kuchařské show nebo festivaly. Více o našem cateringu zde.

Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na vás!

Mohlo by vás zajímat