Reservation

_Firemní akce

Nabízíme formát firemních akcí, který v regionu nemá obdoby. Uneseme Vás do světa vysoké gastronomie při kuchařské show a degustacích moderně servírovaných světových specialit. Připravíme pro Vás rauty, coffee brakes, formální galavečeře…

Kompletní nabídka

InteraktivníTeambuilding

Stmelte kolektiv při vaření pod vedením našich šefkuchařů. Vytvořte týmy (max. 8 členů) a porovnejte síly v oblasti prezentace jídla a samozřejmě i jeho chuti. Po konzultaci s Vámi sestavíme vhodné menu a připravíme další doprovodný program.

_SVATBA/SOUKROMÁ PÁRTY

Prostor Food Atelieru je ideálním místem na svatbu nebo soukromou párty. Spojení industriálního prostředí a moderní gastronomie na Vašich hostech zanechá nesmazatelný dojem. Zajišťujeme nejen gastronomii, ale pomůžeme Vám i se samotnou organizací celé události.

_Kuchařská show

Naši šéfkuchaři se své umění nebojí předvést! Můžete si objednat kuchařskou show, při které uvidíte například přípravu netradičních pokrmů, porcování ryb nebo ukázku specialit z mezinárodní kuchyně.

_Catering

Naše služby nejsou omezeny pouze na prostor Food Atelieru. Rádi zajistíme catering na akci u Vás. Postaráme se o přípravu vhodného menu, jeho servírování a zábavu hostů v podobě živého vaření.