Jak probíhá kurz vaření ve Food Atelieru

David Valíček

Kurz vaření Food Atelier 

Kurzy vaření ve Food Atelier vás zaručeně budou bavit. Nejenže je naše škola vaření zasazena do netradičního industriálního prostoru Compress Hall v Dolních Vítkovicích, ale zejména vám poskytne nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Co všechno vás bude čekat?

Začínáme, jak jinak, prohlídkou rozsáhlých prostor Compress Hall a servisem v podobě kávy, čaje, vytříbeného vína nebo kvalitní whiskey. Prohlídku zakončíme v prostoru samotné kuchyně, kde na vás již budou čekat veškeré suroviny. Krok po kroku si projdeme připravované menu a detailně vás seznámíme s jednotlivými ingrediencemi.

Nyní už zbývá jen stručné poučení o bezpečnosti práce a můžeme se pustit do práce. Každé menu sestává z několika chodů. Každý chod budeme bezprostředně po uvaření společně degustovat.

Po finální ochutnávce bude prostor pro dodatečné prozkoumání všech receptů na tabuli a společné focení. Sladkou tečkou na závěr bude soutěž v prezentaci jídla na talíři a jeho následné nafocení.

Zaručujeme, že budete naplněni nejen jídlem, ale i dojmy z výjimečného zážitku v krásném prostředí ve společnosti zapálených šéfkuchařů.

Aktuální nabídku kurzů naleznete zde. 

Mohlo by vás zajímat